Uzyskać wolny Odpoczynek Rezygnować Ten Spać Bezdech Zawiadomienie

Chociaż szczególne wymagania mogą się różnić, każdy potrzebuje dobrego snu! Jeśli stawić czoła problemom stwarzanym przez bezdech senny, wiesz, że nie otrzymujesz jakości snu trzeba stawić czoła każdego dnia. Sprawdź następujące wskazówki, które mogą pomóc w walce bezdech senny i wreszcie uzyskać przyzwoity 8 godzin dźwięku i zdrowego snu.

Zapytaj swojego lekarza o poradę, jaką maszynę CPAP powinieneś otrzymać. Należy wziąć pod uwagę takie czynniki, jak poziom hałasu maszyny i jego rozmiar. Niektóre CPAPs są bardziej tinier niż pudełka na chleb i ledwo słyszalne. Lekarz będzie świadomy najlepszych maszyn.

Jeśli zdecydujesz się spróbować maszynę CPAP, nie poddawaj się, aż co najmniej kilka tygodni. Wiele pacjentów bezdechu sennego zrezygnować, zanim naprawdę dostać szansę, aby dostać się do ich maszyny. Poczekaj, aż będziesz wygodny ze snem podczas noszenia maski i powinieneś naprawdę zauważyć różnicę.

Istnieją trzy różne rodzaje bezdechu sennego. Obturacyjny, centralny, i kompleksów są wszystkie formy bezdechu sennego. Musisz udać się do lekarza i mieć profesjonalny ocenić, jaki rodzaj bezdechu sennego masz, więc mogą zaoferować najlepsze leczenie i porady dla konkretnego warunku.

Musisz uważać, aby nie używać leków uspokajające, jeśli zdiagnozowano bezdech senny. Wszystko, co uspokajające będzie spowolnić oddech, zwłaszcza gdy idziesz spać. Kiedy jesteś uspokajające przez leki, Twoje mięśnie gardła będzie zrelaksować się i zwinąć szybciej, jak śpisz.

Nikt nie lubi być złym humorze, ale pozbawienie snu sprawi, że będziesz niespokojny. Podjąć kroki, które można złagodzić objawy bezdechu sennego, tak, że można osiągnąć wyższą jakość snu i zacząć być bardziej wydajne i pozytywne osoby w ciągu dnia. Zasługujesz na to!

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.